Skip to main content
32
58

I miejsce na Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu Szymon Mazur!

Wersja do wydruku

I miejsce na Halowych Mistrzostwach Polski
w Toruniu Szymon Mazur!

"Dreams come true- marzenia się spełniają"


Dreams come true tak napisał Szymon Mazur uczeń klasy III b naszego LO udostępniając informację o swoim sukcesie na profilu FB. BRAWO Szymon!
Od 11 lutego do 13 lutego trwają Halowe Mistrzostwa Polski w Toruniu. Szymon Mazur - w Pchnięcie Kulą Juniorów 6kg WYGRAŁ!. Niech Twoje marzenia zawsze się spełniają.


Gratulacje dla Pani Jadwigi Mazur dzięki jej relacji dowidzieliśmy się więcej szczegółów z tych ważnych zawodów. Cytat: "Szymon Mazur, finalista ubiegłorocznego światowego czempionatu U20, miał w Toruniu znakomity konkurs. W trzeciej serii poprawił absolutny rekord życiowy „szóstką” pchając 20.76. Ukoronowaniem zawodów była próba z szóstej kolejki – zawodnik z Sosnowca uzyskał wówczas znakomite 21.03 i drugi raz w ciągu zawodów poprawił życiówkę. Polak wysunął się na czoło europejskich tabel i wyrasta na głównego faworyta lipcowych mistrzostw Europy do lat 20. Podopieczny Andrzeja Kurdziela zdeklasował rywali – Krzysztof Perkowski był drugi z wynikiem 16.89 (rekord życiowy), a Wojciech Koszałka trzeci pchając 16.66.

Jeszcze raz serdecznie Ci wszyscy gratulujemy!

Content
Content