Skip to main content
32
58

Z miłością nam do twarzy..

Wersja do wydruku

Z miłością nam do twarzy...
Jak co roku w Dniu św. Walentego na scenie naszej szkolnej auli dużo się działo. A to za sprawą grupy teatralnej z 3ag Omnis. Weronika Mazur, Wiktoria Łuczkiewicz, Aleksandra Komur, Maja Wylężek, Patryk Hajniak oraz Paweł Kowalski wspomagani przez Oliwię Szwed przedstawili widowisko poetycko-muzyczne pt. Z miłością nam do twarzy. Przedstawienie oparte m.in. o utwory Adama Mickiewicza…teksty piosenek Bogdana Łyszkiewicza (Chłopcy z placu broni) oraz piosenki The Dumplings…Marceliny czy Krzysztofa Krawczyka wzbudziły niekłamany zachwyt dojrzałej części naszej szkolnej widowni. Szczególne brawa należą się Oliwce Szwed za wykonanie piosenek Kocham być z Tobą oraz Karmelove. Całość widowiska zakończyła piosenka pt City of stars z filmu La la land, którą wykonała Oliwia Szwed oraz profesor Szczepan Dyrka, który był także reżyserem całego widowiska.


Grupa teatralna OMNIS dziękuje również za pomoc w przygotowaniu przedstawienia Paniom Marzenie Fornalczyk-Kluk, Izabeli Dobrzyńskiej oraz uczennicom z klas 1a LO i 1b LO.
Oczywiście nie wolno zapominać o Karolu Szopie, który czuwał nad muzyczna oprawa widowiska.
Zobacz zdjęcia

Content
Content