Skip to main content
32
58

Bal karnawałowy w Roździeniu!

Wersja do wydruku

Bal karnawałowy w Roździeniu!


20 lutego 2017 roku w ZSO nr 1 odbył się bal karnawałowy dla dzieci z Czeladzi.
Impreza ta jest już niemal tradycją naszej placówki. Pan Dyrektor Zbigniew Cecot dokonał uroczystego otwarcia już 14.balu i serdecznie przywitał gości wraz z opiekunami.

Podczas corocznego balu wystąpiła duma naszej szkoły, czyli Teatr „Umowny” i uczniowie z kółka teatralnego w bajce „Gdzie jest śnieg?”. Sądząc po oklaskach i rozbawieniu, które malowało się na twarzach gości, przedstawienie im się podobało. Po występie przyszedł czas na poczęstunek, zabawy oraz konkursy z nagrodami. Nie obyło sie bez kultowej „Macareny”, „Kaczuszek” czy gry w „Gorące krzesła”.

Uczestnicy balu, młodzież naszej szkoły, jaki i nasi koledzy z Czeladzi, spędzili czas bardzo miło, a przede wszystkim świetnie się bawili. Goście wyjeżdżając serdecznie wszystkim
podziękowali za wspaniałą zabawę i przesympatyczną atmosferę. Obiecali, że do nas znów przyjadą.

Organizatorkami balu były: mgr Iwona Bartyzel-Szymczyk oraz mgr Dorota Lichwała.
Szkolne TPD z Paniami: mgr Gabrielą Bartczak- Konkol i mgr Katarzyną Jakubczyk, a także mgr Ewą Brachaniec oraz opiekunką samorządu uczniowskiego mgr Izabela Dobrzyńską wspierało
owo szlachetne przedsięwzięcie. Próby do występu kabaretu odbywały się pod czujnym okiem
mgr. Szczepana Dyrki.

Prowadzącą zabawy była uczennica naszego liceum Kasia Miszczak. Muzyczną stroną balu zajął się niezawodny Karol Szopa. Swoją pomoc w przygotowaniach do imprezy zaoferowali uczniowie gimnazjum i liceum przynosząc przepyszne ciasta i inne słodkości oraz dekorując aulę.

Bardzo dziękujemy Naszej Wspaniałej Młodzieży oraz Rodzicom za pomoc i okazane serce!

Zobacz zdjęcia
Tekst: Julia Młynarczyk klasa IIag

Content
Content