Skip to main content
32
58

OSTATNI DZWONEK DLA TRZECICH KLAS LICEUM!

Wersja do wydruku

OSTATNI DZWONEK
DLA TRZECICH KLAS LICEUM!


W dniu 28 kwietnia w naszej szkole dla uczniów klas trzecich zabrzmiał „ostatni dzwonek”.

Uroczyste rozdanie świadectw poprzedziło przemówienie pana dyrektora Zbigniewa Cecota, kilka ciepłych słów do naszych absolwentów skierowała Nadia Rzętała, ponadto głos zabrali rodzice. W imieniu odchodzących uczniów głos zabrał Michał Kuchta. W swoim wystąpieniu przypomniał pierwsze dni w Roździeniu, podziękował wychowawcy i nauczycielom oraz koleżankom i kolegom.
Trzecioklasiści zakończyli edukację w liceum otrzymując wiele nagród, dyplomów, wyróżnień i podziękowań. Najwięcej jednak powodów do dumy mieli Ci, którzy z rąk pana dyrektora i wychowawcy odebrali świadectwo z czerwono – białym paskiem. A byli to: Weronika Adamska, Patrycja Dusza, Dagmara Kapuśniak, Kamil Konopka i Klaudia Wąsik.

Podczas akademii absolwenci skierowali słowa podziękowania do wychowawców. Słowa Gabrysi Gołąb i Kamila Konopki wzruszyły wszystkich.

Po skończonej części oficjalnej przyszedł czas na część artystyczną, którą przygotowali uczniowie klas drugich wraz wychowawcami. Przypomnieli oni swoim starszym kolegom, jak długą drogę pokonali od momentu kiedy zaczęli swoją edukację w przedszkolu do chwili, w której znaleźli się dziś – tuż przed maturą…
Wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym gratulujemy, trzymamy za Was kciuki podczas egzaminów maturalnych i nie żegnamy się lecz mówimy „do zobaczenia”…
Zobacz zdjęcia

Tekst i organizacja akademii: mgr Dominika Śmidowicz

Content
Content