Skip to main content
32
58

Dzień Dziecka! Święto Sportu!

Wersja do wydruku

Dzień Dziecka! Święto Sportu!
Tradycją naszej szkoły jest, że zawsze w Dzień Dziecka organizujemy Święto Sportu. W tym roku świętowaliśmy przez dwa dni. 1 czerwca rozegrany został turniej piłki siatkowej a 3 czerwca turniej piłki nożnej i konkurencje lekkoatletyczne. Do piłki nożnej zgłosiło się sześć drużyn.

Mecze były rozegrane w dwóch grupach. Po meczach finałowych wyłonieni zostali zwycięzcy - I miejsce zajęli FC Policjanci, II miejsce zajęła drużyna pod oryginalną nazwą Sprzedam Opla a III miejsce 1C + Absolwent. Po zakończonym turnieju piłki nożnej rozpoczęły się konkurencje lekkoatletyczne. I tak w biegu na 60 m chłopców kolejne miejsca zajęli : I miejsce Wojtek Wawro ( absolwent naszego gimnazjum, który z wielkim sentymentem nas odwiedza ) II miejsce Konrad Oleksy a III miejsce Kamil Konopka ( również absolwent naszego liceum )


Wśród dziewcząt konkurencja była mocno ograniczona : I miejsce dla Patrycji Warlińskiej a II miejsce dla Kamili Opiłki. Drugą konkurencją był skok w dal gdzie I miejsce zajął Kuba Ciosmak, II miejsce ponownie Konrad Oleksy a III miejsce Szymon Konar.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zachęcamy do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Koordynatorami Dnia Sportu były:
mgr Lidia Anton, mgr Katarzyna Czajęcka, mgr Agnieszka Drozdowska

Content
Content