Skip to main content
32
58

Gra Miejska z okazji 115-lecia naszego miasta

Wersja do wydruku

Gra Miejska z okazji 115-lecia naszego miasta17 czerwca odbyła się Sosnowiecka Gra Miejska z okazji 115-lecia naszego miasta, organizowana przez stowarzyszenie Młodzi wspólnie dla, w której udział wzięło 14 czteroosobowych drużyn. Uczestnicy musieli w jak najkrótszym czasie przejść 12 stacji, które znajdowały się na terenie całego Sosnowca, wykonując przeróżne zadania (od quizów po gry sportowe i strzelanie z wiatrówki).


Jedno ze stanowisk znajdowało się na terenie naszej szkoły i zostało przygotowane przez uczennice klasy IIB liceum - Nicole Deneka i Julię Nowak pod opieką ks Grzegorza Gąkiewicza. Całe wydarzenie zakończyło się wspólnym grillem, koncertem oraz rozdaniem nagród na Górce Środulskiej.


Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Content
Content