Skip to main content
32
58

Mikołajki w Roździeniu!

Wersja do wydruku

Mikołajki w Roździeniu!


12 grudnia w Naszej szkole miało miejsce niezwykle sympatyczne wydarzenie…Odwiedziły nas dzieciaki z Niepublicznego Przedszkola Mistrzowie Zabawy. I rzeczywiście…trafiły na wspaniała zabawę z naszymi uczniami. Teatry Spóźnieni i Umowny wystawiły na deskach naszej auli swoja najnowszą bajkę pt Kłopoty z Mikołajem. Na scenie było niezwykle kolorowo…wesoło..śpiewająco i … bajecznie… :). Przez blisko godzinę uczniowie naszej szkoły przebrani za zwierzaki ze znanych przedszkolakom bajek śpiewali, tańczyli i po mistrzowsku odgrywali postacie z Madagaskaru, Epoki lodowcowej czy bajek Disneya czy Looney Tunes. Dzieci porywały nie tylko postacie, ale i piosenki śpiewane przez naszych uczniów. Przy piosence pt Dżungla klaskała cała sala…a przy piosence Mam tę moc wszyscy już śpiewali. Dzieciaki z przedszkola były zachwycone. My tez :)…

Na scenie wystąpili: Weronika Pieklak, Weronika Legomska, Karolina Tutaj, Natasza Sęp, Natalia Grząba, Wiktoria Rubik, Magda Kowal, Ela Koper, Ola Krysińska, Ola Leśniak, Klara Obarewicz, Miłosz Bubel, Oskar Matyja, Damian Pędziwiatr, Michał Słomak, Michał Kuchta, Kamil Konopka a uczniów wspomagał pan profesor Szczepan Dyrka. No i oczywiście za konsoletą niezawodny i opanowany jak zawsze Alex Zieliński :)
Zobacz zdjęcia

Content
Content