Skip to main content
32
58

Bal karnawałowy pełen wrażeń!

Wersja do wydruku

Bal karnawałowy pełen wrażeń!


19 stycznia 2018 roku w ZSO nr 1 odbył się pełen wrażeń bal karnawałowy dla dzieciz Czeladzi. Pan dyrektor Zbigniew Cecot powitał naszych serdecznych przyjaciół wraz z opiekunami i zaprosił do zabawy, którą dla nich przygotowaliśmy.

Na początek oczom dzieci tradycyjnie ukazała się bajka zagrana przez Teatr ,,Umowny'' i ,,Spóźnieni'' pt. ,,Kłopoty z Mikołajem'' w reżyserii mgr. Szczepana Dyrki. Widać było jak dzieci z zainteresowaniem oglądały znakomite przedstawienie. Możemy się domyślać, że bardzo im się ono spodobało. Gromkimi brawami i szczerym uśmiechami obdarowały naszych aktorów.

Podczas imprezy okazało się, że mamy solenizantkę na sali, jedna z naszych koleżanek z Czeladzi obchodziła 18 urodziny! Wszyscy razem zaśpiewaliśmy dla niej sto lat i złożyliśmy najszczersze życzenia. Następnie goście zostali zaproszeni na poczęstunek, różnego rodzaju zabawy przy muzyce oraz konkursy z nagrodami. Uczniowie naszej szkoły i koledzy z Czeladzi jak co roku bawili się w „gorące krzesła'' pod okiem prowadzących. Zabawa była przednia.

Młodzież i dzieci z ZSS bawili się razem znakomicie. Goście żegnali nas radośnie oraz wychodzili z budynku wdzięcznie się uśmiechając.

Zobacz zdjęcia
Tekst:Zuzanna Imiołek Klasa IIIag

Content
Content