Skip to main content
32
58

Międzyszkolny Konkurs na najlepszą grafikę! „ZACHOWANIA KSENOFOBICZNE SĄ MAM OBCE!”

Wersja do wydruku

Ogłaszamy międzyszkolny konkurs na najlepszą grafikę!
„ZACHOWANIA KSENOFOBICZNE SĄ MAM OBCE!”

Rok 2018 jest rokiem 70 lecie powstania naszej szkoły!
Święto Patrona naszej szkoły Walentego Roździeńskiego i walentynki uhonorujmy jak co roku twórczo.
Przedstaw, przy pomocy grafiki wektorowej lub rastrowej w formie rysunku, komiksu, prezentacji multimedialnej, że zachowania ksenofobiczne są ci obce!

Chcemy aby Walentynki w Roździeniu w tym roku były z tym przesłaniem.

Jeżeli ktoś chciałby pochwalić się swoją pracą, prosimy opiekunów o przysłanie plików w formacie - projektu i w formacie wyeksportowanym do: png, jpg lub gif. Każdy element graficzny musi być własnoręcznie wykonany i nie może być plagiatem. Nadesłana praca powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem.

Pliki prosimy przysłać na adres: lo1@sosnowiec.edu.pl . Do momentu rozstrzygnięcia konkursu prace pozostaną anonimowe. Organizatorzy zastrzegają sobie wstępną weryfikację prac, prawo do publicznego wystawia prac zarówno podczas trwania konkursu jak i umieszczenie ich na stronach WWW.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych z terenu Sosnowca. Termin nadsyłania prac do 14 maca 2018 roku.


Organizatorzy konkursu:
Marzanna Grzeszczuk, Magdalena Nowak, Szczepan Dyrka

Content
Content