Skip to main content
32
58

Mistrzostwa Sosnowca w badmintonie dziewcząt i chłopców

Wersja do wydruku

Mistrzostwa Sosnowca
w badmintonie dziewcząt i chłopców
W dwa kolejne czwartki 1 i 8 marca na hali sportowej w Milowicach zostały rozegrane Mistrzostwa Sosnowca w badmintonie dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W kategorii dziewcząt na boisku spotkało się 12 gimnazjów tak więc rywalizacja była duża. Po bardzo emocjonującej walce i wielu rozegranych meczach nasza drużyna w składzie Karolina Tutaj i Olga Janeczek uplasowała się na czwartym miejscu.

Organizatorem mistrzostw drużyn męskich była nasza szkoła.

Rywalizacja w tej kategorii okazała się nieco mniejsza bo do rozgrywek przystąpiło tylko 9 szkół. Mimo tego emocji nie zabrakło. Nasz męski team - Kamil Smaroń i Piero Nocentini - po pięciu wygranych meczach i tylko jednym przegranym ostatecznie zajął drugie miejsce i tym samym zakwalifikował się do rozgrywek rejonowych. Chłopaki gratulujemy i trzymamy za Was kciuki w rejonach !!!

Opiekunowie : Katarzyna Czajęcka i Lidia Anton

Content
Content