Skip to main content
32
58

DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW -IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Wersja do wydruku

DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW -IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

11.04.2018 w Sosnowcu na Górce Środulskiej odbyły się odbyły się DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH I PONADGIMNAZJALNYCH. Nasza szkoła wystawiła pełne składy dziewcząt i chłopców w czterech kategoriach - dziewczęta gim. -chłopcy gim , dziewczęta LO, chłopcy LO ale I m. dla naszej szkoły wywalczyli tylko chłopcy z gimnazjum - w składzie

PIERO NOCENTINI
MICHAŁ PODGÓRSKI
PAWEŁ PAŁGAN
WIKTOR EJSMOND
BARTEK KOŁODZIEJCZYK
ADRIAN KRUK

GRATULACJE DLA NASZYCH MISTRZÓW !!!!
TRZYMAMY KCIUKI -CHŁOPCY POJADĄ WALCZYĆ DALEJ W ZAWODACH WOJEWÓDZKICH !
Zobacz zdjęcia

Opiekunowie - mgr LIDIA ANTON mgr KATARZYNA CZAJĘCKA.

Content
Content