Skip to main content
32
58

Fun with Star Wars

Wersja do wydruku

“Fun with Star Wars”
Dnia 23.04.2018 w naszej szkole odbył się konkurs “Fun with Star Wars”, w którym wzięli udział uczniowie z klas gimnazjalnych oraz VII klas podstawowych sosnowieckich szkół. Łącznie w konkursie wzięło udział 34 uczniów. Walka była zacięta i nie obyło się bez dogrywki. Tym samym na podium stanęli:

I miejsce: Julia Młynarczyk (ZSO nr 1)
II miejsce: Julia Gorol (Szkoła Podstawowa nr 15)
III miejsce: Piotr Ziobro (Gimnazjum nr 15)


W oczekiwaniu na wyniki uczestnicy oglądali prezentację multimedialną oraz przedstawienie przygotowane przez naszych uczniów, dzięki której mieli okazję poznać sławne osoby, kulturę i tradycje Niemiec.

Laureaci oraz pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy uczestnictwa, które wręczył Pan
Dyrektor Zbigniew Cecot, oraz nagrody, które ufundowała m.in. Szkoła Językowa Profi-Lingua w Sosnowcu, za co serdecznie dziękujemy.

Wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom dziękujemy za przybycie i dobrą zabawę a
zwycięzcom GRATULUJEMY!
May the Force be with you :)

Tekst: mgr Izabela Boyko

Content
Content