Skip to main content
32
58

Wyjazd młodzieży do Dziwnowa

Wersja do wydruku

Wycieczka w ramach wymiany z miastem partnerskim Dziwnów


Dzień 1


3...2...1...Start! Rozpoczął się długo oczekiwany wyjazd nad morze w ramach współpracy miast partnerskich Sosnowca i Dziwnowa. Najlepszych 5 uczniów Rozdzienia ma możliwość uczestniczenia w tym wyjeździe.


I tak po długiej podróży dotarliśmy na miejsce, przywitanie w bardzo gościnnej atmosferze chyba zaskoczyło każdego, tort upominki, zwiedzanie okolicy ośrodka oraz poznanie całego planu tygodniowych atrakcji.


Młodzież ma okazje w każdym dniu uczestniczyć w różnego rodzaju wyjazdach kulturowych, poznawać ciekawe miejsca zarówno z punktu widzenia historycznego jak również flory i fauny która tu znajduje się w tej miejscowości.


Jak na młodzież przystało nie brakuje zajęć integracyjnych oraz ruchowych gdzie w pełni wyposażony kompleks sportowy w którym mieszkamy nam to zapewnia.


To co macie okazje zobaczyć na zdjęciach jest tylko wycinkiem tego co tutaj robimy i mamy okazje zwiedzić, gdyż każdy dzień jest napięty do granic możliwości, aby jak najwięcej móc czerpać z tego pobytu.


Mamy nadzieje że załączona foto-relacja przybliży wam chodź trochę wspaniałe chwile jakie tutaj przeżywamy z nowymi znajomościami, które udało nam się tutaj nawiązać.
Pozdrawiamy grupa wycieczkowa G11! wraz z opiekunem Panem Marcinem Buckim!
Zobacz zdjęcia

Zobacz zdjęcia


Dzień 2

Zobacz zdjęcia

Content
Content