Skip to main content
32
58

Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

Wersja do wydruku

Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

Kolejny rok szkolny znów za nami. Rok pełen wytężonej pracy; pełen radości, ale i smutków; pełen fascynujących przygód intelektualnych, ale także gorzkich rozczarowań… Cóż życie…

Dzisiaj, czyli 22 czerwca 2018r. po raz ostatni w tym roku szkolnym społeczność Roździenia zebrała się w szkolnej auli, aby wziąć udział w uroczystości zakończenia roku szkolnego 2017/2018. Po przemówieniach Pana Dyrektora, przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego i przedstawicielki klas trzecich gimnazjum nastąpiło uroczyste wręczenie przez Pana Dyrektora świadectw z wyróżnieniem oraz nagród tym spośród uczniów liceum i gimnazjum, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Ponadto uczniowie nagrodzeni zostali za szczególne zdolności językowe, informatyczne (certyfikaty CISCO), osiągnięcia sportowe, pracę w kole teatralnym, wolontariat, pracę na rzecz szkoły.

Szczególnie zasłużeni rodzice otrzymali podziękowania oraz listy gratulacyjne. Na samym końcu ogłoszone zostały wyniki w rywalizacji o Puchar Walentego i nagrodę Dyrektora szkoły. Wszyscy uczniowie klas trzecich gimnazjum otrzymali świadectwa z rąk Pana Dyrektora.

Po części oficjalnej nastał czas na program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy IIa LO. Wprowadzenia piosenką dokonały w niego uczennice z klasy IIa gimnazjum. A następnie przenieśliśmy się do mieszkań różnych typów uczniów, np. wymówkowicza, śpiocha, perfekcjonisty, albo do szkolnych klas, w których mieliśmy możliwość obcowania, np. ze spóźnialskim lub z uczniem poszkodowanym. Humorystyczne scenki napisane przez uczniów klasy IIa LO w satyryczny sposób prezentowały szkołę, uczniów i nauczycieli i wprowadziły wszystkich w miły wakacyjny nastrój.

Rok szkolny 2017/2018 już za nami!

WAKACJE ZACZĄĆ CZAS!!!
Zobacz zdjęcia
Tekst: profesor Jolanta Jelonek

Content
Content